DerslerHaber

Eba İletişim Eokul girişi

Eba İletişim, Eokul girişi

eba-iletisim-formu-giris

 

Milli Eğitim Bakanlığı aracılığıyla açılan ve Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Evrensel Müdürlüğü’nün tasarımlarıyla ortaya konulan EBA başka bir deyişle Eğitim Bilişim Ağı, öğrenciler amaçlı oluşturulmuş tek eğitim platformudur. Talebelerin eğitimine dayanak vermek için kurulmuştur. Talebelerin okullarında derslerini olması gerektiği kadar dinleyemediği ya da noksan kaldığı vaziyetlerde evlerde de ulaşabileceği tek sistemdir. EBA talebelere eğitim vermeye çalışırken eksiklerini ve ek olarak sıkı olabileceği taraflarını de bilmek arzu eder. Bunun amaçlı EBA kontakt bölümünü sistemine eklemiştir.

Eğer EBA konusunda sorunlarınız varsa yapmanız gerekli olan EBA‘nın ana sayfasında koltuk alan kontakt kısmından dayanak bölümüne girmek olacaktır. EBA iletişim kısmında EBA konusunda sıkça sorulan sorular kısmından şayet sorun yaşadığınız tek konu varsa o konu hakkında sorularınıza aynı sorular olup olmadığına bakmanız gerekir. Sıkça sorulan sorularda size uyumlu başka bir deyişle yaşadığınız sıkıntıya aynı içerikte sorunlar yoksa başvurabileceğiniz tek sokak ek olarak vardır. Yaşadığınız ilde EBA sistemi konusunda danışmanlarınızın isim ve soy isimlerinin meydana geldiği tek liste vardır. Listede adları meydana gelen danışmanların telefon numaraları da yer almaktadır. İsterseniz onlara da başvurabilirsiniz.

EBA‘yla ilgili sorunlarınız olabileceği benzeri Ulusal Eğitim Bakanlığı’nın size verdiği eğitim detaylı tabletlerle ilgili de sorunlarınız olabilmektedir. EBA iletişim kısmında tabletlerle ilgili yaşanabilecek başlıca sıkıntılara koltuk verilmiştir. Sıkıntılara oradan göz gezdirebilirsiniz.

EBA’ya Sözlü Olmayan Olarak Sorunları Bildirmek İçin Ne Yapmalıyım?
Eğitim Teknoloji Ağı artık kaptan uygulamasında meydana gelen toplumsal yaşamsal tek platformdur. Şayet EBA‘yla ilgili problemlerinizi, yanlışları, isteklerinizi ya da önerilerinizi sözlü olmayan tek şekilde sistem yöneticileri ile paylaşmak isterseniz EBA’nın anasayfasından tek takım bilgilerinizi vererek isteklerinizi paylaşabilir ve sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. Sistemle paylaşmanız gerekli olan bilgilerle ilgili formu yüklemek amaçlı verdiğimiz linke tıklayınız.

EBA iletişim sayfasında isteklerinizi bahsetmek amaçlı vermeniz gerekli olan bilgileriniz şunlardır;

Adınız soyadınız
E-posta adresiniz
T.C. kimlik numaranız
Konu
Kategori: Bu bölümde seçenekler olacaktır. Örneğin: Evrensel, sorun, öneri, EBA portal, EBA market, tablet, zeki tahta, içerikler
Mesajınız
6

İsteklerinizi belirtmeniz amaçlı sisteme vermeniz gerekli olan EBA iletişim bilgileriniz bunlardır. Bilgilerinizi girerek ve gönder sekmesine tıkladıktan ek olarak sonra EBA‘yla ilgili sıkıntılarınızı sözlü olmayan olarak belirtebilirsiniz.

 

EBA İletişim giriş Formu İçin TIKLAYINIZ!

Yorum Yapin