DerslerHaber

Eba Vitamin Giriş

Eba Vitamin Giriş

eba-vitamingiris

Eğitim Bilişim Ağı (EBA), talebelere imtihanlara hazırlık sürecinde destek etmek amacıyla oluşturulmuş tek toplumsal öğrenim platformudur. EBA, muhtevanında bir. sınıftan 12. sınıfa civarı kaynak bulundurmaktadır. Konu anlatımlı ders videoları, ders detaylı görseller, konu anlatımlı sesler, animasyonlu anlatımlar, kitaplar, dergiler, kurs modülü ve daha fazlasını muhtevanında bulunduran Öğrenim Teknoloji Ağı, talebelere derslerinde destekçi olmak amacıyla sistemini zenginleştirmiştir.

Eğitim Teknoloji Ağı benzeri benzer detaylı derlenmiş meydana gelen “Vitamin” ağına EBA üzerinden de ulaşım sağlanmaktadır. Öğretmenlerin EBA vitamin sistemine ne türlü gireceğini öğrenmek istiyorsanız sizlerle paylaşacağız.

EBA Vitamin’e Ne Türlü Ulaşabilirsiniz?
Eğer hükümet okulunda öğrenim verici tek öğretmen iseniz ve EBA Vitamin‘e giriş inşa etmek istiyorsanız, EBA ders öğrenim platformu yardımıyla başka bir deyişle EBA‘nın anasayfasına giriş inşa ederek Vitamin’e ulaşma fırsatı inceleyebilirsiniz.

Eğitim Teknoloji Ağı‘nın yardımıyla Vitamin’in içeriğine erişmenin yakınında ödevleri öbür üyeler ile paylaşma ve onlardan da benzer biçimde dokümanları ele geçirme, performansları rapor etme ve takiplerini inşa etme ve bunlara benzer öğretmen-öğrenci etkileşimlerini gerçekleştirme fırsatı inceleyebilirsiniz. EBA vitamin sistemini kullanmak ve öğretmen-öğrenci etkileşimlerini gerçekleştirmek istiyorsanız öğrencileriniz amacıyla sisteme giriş yapabilecekleri parola oluşturmanız gerekiyor. Öğrenciler amacıyla meydana getirdiğiniz şifreyi onlarla paylaşırsanız öğrencileriniz de sisteme kolaylıkla giriş yapabileceklerdir.

Eğer özel okullarda öğrenim verici tek öğretmen iseniz Vitamin‘e giriş yapabilmek amacıyla Özel Okul Öğretmeni girişi konusunda adımları seyretmeniz gerekecektir.

EBA ÖĞRENCİ giriş bilgileri

Eğer öğrenim verdiğiniz okulunuz Vitamin Ortaokul Müessesesel azasi ise; okulunuzun sizlere daha eskiden verdiği şifreyi kullanabilirsiniz.

Eğer öğrenim verdiğiniz okulunuz EBA Vitamin Ortaokul Müessesesel azasi değilse; aşağıdaki adımları takip ederek Vitamin’e kayıt olmanız gerekiyor.

Vitamin ana sayfasından ulaşabileceğiniz kayıt formunu bilgisayarınıza indirmelisiniz. Adınız, Soyadınız, Branşınız, T.C. Kimlik Numaranız, Doğum Tarihiniz, E-posta adresiniz ve Gsm Telefonu numaranız konusunda sizden istenen verileri doldurmalısınız. Doldurduğunuz vesikayı bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.
Bilgisayarınızda kayıtlı meydana gelen formu abonelik@sebit.com.tr adresine gönderiniz. Vazife yaptığınız okuldan onaylı tayin yazınızı da 0312 292 62 63 numaralı faksa göndermeniz gerekir.
Gönderdiğiniz veriler Vitamin aracılığıyla alındıktan daha sonra giriş yapabilmeniz amacıyla ortaya konulan kullanıcı adı ve şifreniz an geç 2 zaman içinde meyve sepeti E-Posta ile sizlere bildirilecektir.

EBA Vitamin giriş İçin TIKLAYINIZ!

eba-vitamingiris

 

Yorum Yapin