DerslerGenelHaber

Eba Şifresi alma, Eba Şifresi Değişme

Eba Şifresi alma, Eba Şifresi Değişme

eba-ogrenci-sifresi-ebaogretmensifresi

EBA, Ulusal Öğrenim Bakanlığı’nın takviyesi ile kurulan, Yenilik ve Öğrenim Teknolojileri Evrensel Müdürlüğü’nün tasarlamasıyla oluşmuş tek platformdur.

Öğrenciler EBA’ya giriş inşa ederek EBA’nın konu anlatımlarına erişebilir. EBA öyle tek sistemdir ki bütün öğrenciler EBA aracılığıyla düşünülmüştür. Görüntü olarak algılaması daha pratik meydana iştirak eden öğrenciler amaçlı videolu konu anlatımları da yapılmaktadır. EBA’ya giriş inşa etmek amaçlı öğretmen ve talebelerin yapması gerekli olan, tek EBA şifresi temin etmektir. Elbette akıllara iştirak eden soru EBA şifresi ne türlü alınır olacaktır. EBA şifresi ne türlü alınır sualinin cevabını bulmak istiyorsanız bu yazıyı okumanız yeteri kadar olacaktır.

EBA Şifresi Ne Türlü Alınır?
EBA şifresi ne türlü alınır diyorsanız ve öğrenci iseniz yapmanız gerekli olan tek birşey öğretmeninize veya kurumunuza şifrenizi sormanız olacaktır. Ancak EBA’ya girmek talep eden öğrenci değil de öğretmen ise yapması gerekenler şunlardır;

Öncelikle aşağıda verilen link sayfasını faydalanarak EBA giriş sayfasına gidebilirsiniz. Açılan anasayfadaki sağ üst kısımda yer meydan GİRİŞ yazısına tıklamalıdır.
Açılan ekrandan “MEBBİS Girişi” bölümüne tıklanmalıdır.
Şimdi ise MEBBİS bilgilerini faydalanarak sisteme giriş yapabilir.
Kendisi amaçlı yepyeni tek parola oluşturarak EBA’ya girişlerini yepyeni şifresi ile yapabilir.
Sisteme girdiğinde karşısına tek liste çıkacaktır. Bu listeden öğrencileri amaçlı T.C. kimlik numarasını faydalanarak parola oluşturmalıdır. Meydana Getirdiği şifreyi öğrencileri ile paylaşırsa öğrenciler de EBA’ya giriş yapabilir.
Öğretmenlerinden EBA şifresini meydan öğrenciler çoğalış sisteme giriş yapabilirler. EBA’ya giriş inşa etmek amaçlı talebenin yapması gerekenler tek sürü basittir. Son Olarak de size talebelerin EBA’ya giriş yapabilmesi amaçlı gerekenleri anlatacağım.

Öğrencinin önce EBA’nın resmi sitesine ulaşması gerekir. Girdiği anasayfanın sağ üst köşesinde yer meydan “Giriş”yazısına tıklayarak tek pencere açılmasını beklemelidir. Açılan penceredeki boşluklu bölümlere alakalı verileri yazması gerekir. T.C. kimlik numarasını ve daha eskiden öğretmenine veya müessesenine müracaat ederek aldığı EBA şifresini giriş bölümündeki boş bölümlere yazmalıdır.

 

eba-ogrenci-sifresi-alma-degisme

 

EBA Kurs Giriş İçin TIKLAYINIZ!

EBA Şifresi alma, Nasıl Alınır Videolu Anlatım İçin TIKLAYINIZ!

Google Eba Şifresi Aramaları ;

eba şifresieba şifresi oluşturmaeba şifresi aleba şifresi nedireba şifresi kaç hanelieba şifresi verme, eba şifresini nasıl öğrenirizeba şifresi nasıl alınıreba şifresi alamıyorumeba şifresi ne, eba şifremi bilmiyorum,

Yorum Yapin