GenelOyun

Total War Atilla oyunu videosu

Total War Atilla oyunu videosu

Şavaş oyun son versiyonunda size tanıtım dışında İstanbul’a nasıl saldırı yapılacagı hakkında güzel bir video izleyeceksiniz.

totalwar_atilla_full

otal War oyunlarında evrensel olarak bir anane mevcut; bir oyundan sonraki eklenti paketi ya da oyun , ondan öncesinde yarattığınız imparatorluğa tehdit olmuş yabancı bir imparatorluğu konu alır . Shogun’da Mongollar , Medieval’da Vikingler , Rome’da Barbarlar ve Empire’da Napolyon bu ” karşın ” imparatorluklardandı . Son Olarak ise Rome II’de yarattığınız imparatorluğu Attila yıkmaya geliyor!

Roma İmparatorluğu ikiye bölünmüş vaziyette , Batı’da eskiyen imparatorluk ve Doğu’da başkenti Constantinople ( en azından Fatih Padişah Mehmet’e civarı bu şekilde anıldı ) meydana gelen yepyeni imparatorluk . . .

İki imparatorluk da bizzat düşmanlarıyla savaşa dursun , asıl tehdit Uzak Doğu’dan geliyor . Campaign’in başlarında , birden çok tur ardından 395 AD’de Attila doğmuş olacak . Belli bir yaşa ulaştığında ise hemen hemen durdurulamaz meydana gelen Hun silahlı gücünün  başına geçecek; ve önüne gelen herkesi ezip geçerek batıya gerçek ilerlemeye başlayacak . Evet içinizden ” ALLAH ALLAH ” seslerinin yükseldiğini biliyorum , ancak o ses ” GÖKTENGRİ GÖKTENGRİ ” olacak . Ve bu kez de ” bu şekilde espiri mi olabilir ” dediğinizi de biliyorum fakat neyse aynı ritimde devam edelim . Bir Sürü gaza gelmenize sebep yok; zira sizin bu sıradaki göreviniz elinizden gelenin en iyi olanını inşa ederek korumaya hazırlanmanız olacak . Başka Bir Deyişle malesef , Attila ve Hunlar oynanabilir bir yön olarak oyunda yer almayacak . Yalnızca bizleri ezip geçmek amaçlı tasarılanan bir kuvvet olacaklar . Oyunun duyurulmasıyla beraber yayımlanan video ise aşağıda;

totalwar_atilla_oyunu

 

totalwar-atilla

 

 

Yorum Yapin