slotbargrand pasha betportbet giriş

GenelOyun

Total War Atilla oyunu videosu

Total War Atilla oyunu videosu

Şavaş oyun son versiyonunda size tanıtım dışında İstanbul’a nasıl saldırı yapılacagı hakkında güzel bir video izleyeceksiniz.

totalwar_atilla_full

otal War oyunlarında evrensel olarak bir anane mevcut; bir oyundan sonraki eklenti paketi ya da oyun , ondan öncesinde yarattığınız imparatorluğa tehdit olmuş yabancı bir imparatorluğu konu alır . Shogun’da Mongollar , Medieval’da Vikingler , Rome’da Barbarlar ve Empire’da Napolyon bu ” karşın ” imparatorluklardandı . Son Olarak ise Rome II’de yarattığınız imparatorluğu Attila yıkmaya geliyor!

Roma İmparatorluğu ikiye bölünmüş vaziyette , Batı’da eskiyen imparatorluk ve Doğu’da başkenti Constantinople ( en azından Fatih Padişah Mehmet’e civarı bu şekilde anıldı ) meydana gelen yepyeni imparatorluk . . .

İki imparatorluk da bizzat düşmanlarıyla savaşa dursun , asıl tehdit Uzak Doğu’dan geliyor . Campaign’in başlarında , birden çok tur ardından 395 AD’de Attila doğmuş olacak . Belli bir yaşa ulaştığında ise hemen hemen durdurulamaz meydana gelen Hun silahlı gücünün  başına geçecek; ve önüne gelen herkesi ezip geçerek batıya gerçek ilerlemeye başlayacak . Evet içinizden ” ALLAH ALLAH ” seslerinin yükseldiğini biliyorum , ancak o ses ” GÖKTENGRİ GÖKTENGRİ ” olacak . Ve bu kez de ” bu şekilde espiri mi olabilir ” dediğinizi de biliyorum fakat neyse aynı ritimde devam edelim . Bir Sürü gaza gelmenize sebep yok; zira sizin bu sıradaki göreviniz elinizden gelenin en iyi olanını inşa ederek korumaya hazırlanmanız olacak . Başka Bir Deyişle malesef , Attila ve Hunlar oynanabilir bir yön olarak oyunda yer almayacak . Yalnızca bizleri ezip geçmek amaçlı tasarılanan bir kuvvet olacaklar . Oyunun duyurulmasıyla beraber yayımlanan video ise aşağıda;

totalwar_atilla_oyunu

 

totalwar-atilla

 

 

Yorum Yapin