Biyografi - Kimdir?GenelHaberVideo

Ferzan – Neden – Arabesk – video

Ferzan – Neden – Arabesk – video

 

 
Ferzan yeni albümü ile Yıllardır tanıdığım ve okuduğu arabesk, uzun hava, pot pori tarzı müzikleri ile Türkiye ve arap piyasasında kendine yer etmektedir. 2018 Single şarkısı çıktı, yedi yıl aradan sonra tekrar eski hızı ile sahnelerde boy göstermektedir, Single albüm adını taşıyan “Neden”  türküsü ile ilgi toplamaktadır. yakın zamanda klip çalışması “İnsan Kalmamış” eseri ile Tv’de seyirci ile buluşacaktır. Yönetmen Metin KARATAŞ.
Ferzan aynı zamanda Şarkıcı ve besteleri ile bir çok sanatçı’da şarkıları dolaşmaktadır, Bağlama konusunda Arif Sağ tarafından eğitim almıştır. 2004 Bitmeyen türküler Albümü.
Ferzan HAKKINDA
Whatsapp: 05377641160
 • BİRER BİRER TERKETTİLER HAYATIMI MAHFETTİLER YANLIZLIGA HAPSETTİLER ANLADIM DOSTUM KALMAMIŞ ANLADIM KİMSEM KALMAMIŞ YALANMIŞ YALANMIŞ :):):):)
  GİDECEK YERİM KALMADI
  YARAMI SARAN OLMADI
  KİMSE BENİ ANLAMADI
  ANLADIM DOSTUM KALMADI
  YALANMI�
  1978 yılında Malatya’da doğan FERZAN aslen Adıyaman’ın Gerger ilçesindendir. İlk ve Orta öğretimini Malatya’da tamamladıktan sonra 1993’te ailesiyle birlikte İstanbul’a göç etmiştir.

  Malatya’dan geldikten sonra müzik aşkı sanatçının Arif Sağ Müzik Merkezinde eğitim almasını sağlamıştır.Bu süreç içinde Gönülden Gönüle isimli halk müziği topluluğunda yer almıştır.

  Bu dönemde tanıştığı arkadaşlarıyla birlikte Bitmeyen Türküler isimli albümünde yer almıştır.

  Bundan sonraki müzik yaşamını profesyonel anlamda sürdüren sanatçı çeşitli konserlerde, TV programlarında ve yurt dışı etkinliklerinde yer almıştır.

  Sanatçının Terkettiler isimli son albümünde 9 eser yer alıyor. Aşkın, sevdanın, hasretin İstanbul escort işlendiği bu eserlerde herkes kendinden mutlaka bir şeyler bulacaktır.

  Albümün yönetmenliğini ve tonmaisterliğini Hasan Karakılıç yaptı. Stüdyo Sistemde çalışılan albüme çok değerli müzisyenler enstrümanları ile eşlik etti.

  arabesk,
  arabesk 2018,
  arabesk damar,
  arabesk albüm,
  arabesk akustik,
  arabesk arabesk,
  arabesk aşk,
  arabesk babalar,
  arabesk besteler,
  arabesk beat damar,

Yorum Yapin