Renk seçin:


DOLAR: 5.37 TL
EURO: 6.09 TL

Gizemli Cyclocosmia Ricketti örümceği

2 yıl önce
1.448 kez görüntülendi

Gizemli Cyclocosmia Ricketti örümceği

Gizemli Cyclocosmia Ricketti örümceği

cyclocosmia-ricketti-spider-orumcegi-nedir

Hayvanlar Alemi gizemleriyle insanoğlunu şaşırtmaya devam etmektedir.

Eğer günün birinde toprağın üstünde yatan tek damga ya da madeni ücret görünümünde bir şey görürseniz onu almak amaçlı 2 kere düşünün zira o Cyclocosmia Ricketti örümcek olabilir.

bu-bir-muhur-degil-cyclocosmia-ricketti-orumcegi-ilgincbirbilgi-01-390x205

Alttaki fotoğraflarda görülen şeyin önce bakışta ne meydana geldiğini kestirmek kolay değil ; ancak bu işlek Cyclocosmia Ricketti (Damga örümceği) olarak hatıralan tek örümcek türü.

Cyclocosmia Ricketti adlı bu örümcek, bir çeşit tek anatomik yapıya sahip : gövdesinin aşağı bölümü yarıdan kesilmiş benzeri duran ve sertleşmiş tek plakla sonlanan bu örümceklere en sık sık Çin’de rastlanıyor. Örümcekler arkalarında taşıdıkları bu plağı, 7 ila 15 cm derinliğindeki yuvalarının girişlerini kapatmak amaçlı kullanıyorlar. Vücutlarını tek nevi kapı olarak kullandıkları plağın imajı ise aynı tek damga benzeri, üzerindeki geometrik şekilleri rahatça gözlemlemek olası.

cyclocosmia-ricketti-adli-orumcek

Google Aranan Kelimeler; cyclocosmia ricketti, cyclocosmia ricketti örümceği, cyclocosmia ricketti nedir, cyclocosmia ricketti böceği, cyclocosmia ricketti spider, cyclocosmia ricketti care, cyclocosmia ricketti for sale, cyclocosmia ricketti gift, cyclocosmia ricketti venom, cyclocosmia ricketti wikipedia español,

pierre_cassi_bayilik-sistemi
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık Sonyol.com 2015 Geniş bilgi Ustası