AlışverişGenel

ERKEK KOT PANTOLON KOLEKSİYONU

ERKEK KOT PANTOLON KOLEKSİYONU


Modanın değişmez markası Rodrigo casual giyim tarz ve kalitesi Türkiye’de bir çok noktada adından söz ettirmektedir. Erkek spor giyim vazgeçilmezi durumda olan, şıklığına ehemmiyet verenlerin, fizyolojik olarak kendine güvenen erkeklerin tercihi kot pantolon, her mevsim de, her mekanda, çeşitli kombinleri ile giyimde birinci tercihiniz olmuştur. Elbet giyilen slim fit kot pantolon kumaşına uyarı etmeliyiz, ne türlü derseniz, örneğin, power likra dediğimiz kot kumaşları çoğunlukla kadın pantolunu yapımında kullanılmaktadır. Adam pantolonlarda çoğunlukla likrasız 10 oz benzeri kumaşlar mevsime ilişkili olarak kullanılmaktadır. Şirket olarak kumaşın kalitesini dokumanın yanında içerisinde pamuk ve likra kullanmaktayız.
Tarzınıza yakışır, kombinlerle, örneğin, klasik tek ceket veya spor tek hırka ile çeşitli renklerde gömlek veya thisrtlerle stilinizi oluşturabilirsiniz. Modellerimizi, fizik ve kemik yapınıza yönelik, boy ve kilonuzu hesaplayarak modelistlerimiz siz beylerin şıklığını düşünerek tasarlamıştır.
Uluslararası ve Ülkemiz bütününe, toptan, parekende online satışı yapmaktayız. Internet sitemizde veya telefonla bizi arayarak ürün ile ilgili haber alabilir veya kot pantolon tasarımlarımızı ürün kataloglarını internet sitemizden görebilirsiniz. Toptan ve parekende satışlarımızda en çekici ücretlerle firmamızdan en kalifiye alışverişi sağlam tek şekilde yapabilirsiniz. www.rodrigo.com kot giyim bayilik için irtibata geçiniz.

rodrig-erkekgiyim-spor rodrigo-indigo-normal-kesim-likrali-yirtmacli-image-jean-pantolon_182_1 rodrigo-alisveris-giyim

Yorum Yapin